درباره ما | توکی الکتریک | نمایندگی انحصاری محصولات توکی در ایران

درباره توکی الکتریک

نمایندگی انحصاری محصولات توکی در ایران

1385

سال تاسیس


شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس) در سال 1385 تاسیس و با کسب بیش از یک دهه تجربه با ارائه مشاوره فنی و کار آمد به فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق می پردازد.
1

اخذ نمایندگی ها


شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس) با واردات محصولات توکی TOKY و همچنین اخذ نمایندگی رسمی از سوی آن شرکت ، به یکی از شرکت های نامدار در زمینه واردات تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق تبدیل شده است.
16

تنوع محصولات


محصولات توکی TOKY دارای انواع: ترموستات ، رطوبت سنج ، سنسور القایی ، سنسور خازنی ، شمارنده (کانتر) ، روتاری اینکودر ، تایمر ، ساعت کار ، پالس متر ، دور سنج ، نمایشگر دیجیتال (آمپر ، ولتاژ) ، فرکانس متر ، رله SSR ، ترانسمیتر سیگنال ، ایزولاتور و ... می باشد.
4

گواهینامه ها و استاندارد ها


محصولات توکی TOKY دارای گواهینامه ها و استاندارد های مطرح جهانی نظیر CMC : گواهینامه سیستم اندازه گیری ، استاندارد اتحادیه اروپا CE ، تأییدیه سیستم ایمنی اروپا CE و همچنین استاندارد ISO9001:2000 می باشد.

 

معرفی شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس):

شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس) در سال ۱۳۸۵ در زمینه ی اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق تاسیس و در راستای پیشرفت و توسعه صنعت کشور گام برداشته و با ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه ، با بیش از یک دهه تجربه اندوزی اکنون به یکی از شرکت های نامدار در زمینه واردات تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق تبدیل شده است.

شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس) با به کارگیری دانش علمی و فنی آمادگی کامل ، هرگونه مشاوره و ارائه مجموعه کاملی از محصولات قابل اطمینان در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق می باشد.

همچنین شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس) با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت بزرگ بین المللی توکی TOKY که از گواهینامه و استاندارد های مطرح جهانی نظیرCMC (Certificate of Measurement System) : گواهینامه سیستم اندازه گیری ، استاندارد اتحادیه اروپا CE ، تأییدیه سیستم ایمنی اروپا CE ، ISO9001:2000 برخوردار می باشد ، گامی نوین در راستای پیشرفت صنعت کشور برداشته است.

بخشی از محصولات شرکت توکی الکتریک (تکنوپارس):

۱- ترموستات توکی Toky (کنترل کننده حرارت): ترموستات های توکی Toky در ابعاد و اندازه های مختلف استاندارد تابلویی ، در رنج های مختلف دمایی ، با ورودی و خروجی های متنوع و با قیمتی مقرون به صرفه توانسته تمام نیاز های مصرف کننده را به صورت کامل برطرف می کند.

۲- رطوبت سنج توکی Toky (کنترل کننده رطوبت): رطوبت سنج های توکی Toky توانایی کنترل رطوبت از رنج ۰ تا ۱۰۰% را دارد که دارای خروجی رله ۱۰ آمپر برای صنایع مرغداری ، صنایع پرورش قارچ و گلخانه های صنعتی و سنتی مورد استفاده قرار میگرد.

۳- سنسور القایی توکی Toky: سنسور های القایی توکی Toky با قطر های ۸-۱۲-۱۸-۳۰  دارای خروجی های NPN و PNP می باشد.

۴- سنسور خازنی توکی Toky: سنسور های خازنی توکی Toky با قطر های ۸-۱۲-۱۸-۳۰  دارای خروجی های NPN و PNP می باشد.

۵- شمارنده توکی Toky (کانتر های پیش تنظیم): شمارنده های پیش تنظیم توکی Toky در ابعاد و اندازه های مختلف استاندارد تابلویی ، خروجی های متنوع رله و با قیمتی مقرون به صرفه توانسته تمام نیاز های مصرف کننده را به صورت کامل برطرف می کند.

۶- روتاری اینکودر توکی Toky (اینکودر های دورانی): اینکودر های توکی Toky در انواع پالس ها و ورودی های ولتاژ متنوع جهانی و با خروجی های A  B  Z و  َ   Z َ  B َA  برای انواع مصارف صنعتی و با قیمتی مقرون به صرفه توانسته تمام نیاز های مصرف کننده را به صورت کامل برطرف می کند.

۷- تایمر توکی Toky (زمان سنج ها): تایمر های دیجیتال توکی Toky در ابعاد استاندارد تابلویی ۴۸*۴۸ برای انواع مصارف صنعتی و با قابلیت زمانبندی تا رنج صدم ثانیه و قیمتی مقرون به صرفه توانسته تمام نیاز های مصرف کننده را به صورت کامل برطرف می کند.

۸- ساعت کار توکی Toky: ساعت کار توکی Toky با خروجی های آلارم ، تنظیمات راه اندازی آسان و قیمتی مقرون به صرفه به یکی از پر مصرف ترین محصولات توکی تبدیل شده است.

۹- پالس متر توکی Toky  ، ۱۰- دور سنج توکی Toky :

پالس متر ها و دور سنج های توکی Toky جهت اندازه گیری نرخ پالس ، برای اندازه گیری دور در دقیقه / ثانیه ، سرعت اشیاء در حال چرخش و کنترل دور موتور های AC و DC مورد استفاده قرار می گیرند.

۱۱- نمایشگر دیجیتال آمپر توکی Toky ، ۱۲- نمایشگر دیجیتال ولتاژ توکی Toky :

نمایشگر های دیجیتال آمپر و ولتاژ توکی Toky جهت کنترل و نمایش جریان (آمپر) ، ولتاژ در رنج های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۳- فرکانس متر توکی Toky: فرکانس متر توکی Toky جهت کنترل و نمایش فرکانس در رنج های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

۱۴- رله SSR توکی Toky (رله های حالت جامد): رله های SSR توکی Toky با ورودی های AC , DC و آمپر های مختلف و همچنین با قیمتی مقرون به صرفه توانسته تمام نیاز های مصرف کننده را در صنایع مختلف به صورت کامل برطرف کند.

۱۵- ترانسمیتر سیگنال توکی Toky ، ۱۶- ایزولاتور توکی Toky